Mjanmar spalił tony narkotyków przy akompaniamencie orkiestry
W Mjanmie odbyły się coroczne uroczystości publicznego spalenia ton nielegalnych narkotyków przejętych przez służby. Ceremonia odbyła się przy akompaniamencie orkiestry przed publicznością w stolicy kraju. Agencja AP opublikowała nagranie z wydarzenia — Mjanmar jest jedynym krajem na świecie organizującym takie widowiskowe uroczystości.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!