Upały w Paryżu: miasto prosi sklepy o kostki lodu dla służb ratunkowych
Po kilku dniach rekordowych upałów w Paryżu gabinet burmistrza Emmanuela Grégoire'a zwrócił się do największych sieci dyskontowych z prośbą o przekazanie kostek lodu służbom ratunkowym. Akcja ma pomóc w walce ze skutkami ekstremalnych temperatur w stolicy Francji. To niestandardowe rozwiązanie pokazuje skalę problemu, z jakim mierzy się miasto.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!