Tunezja wraca z mundialu bez punktu. Piłkarz spóźnił się na drugą połowę z Holandią
Tunezja odpadła z mundialu bez zdobycia punktu. W meczu z Holandią doszło do kuriozalnej sceny: na początku drugiej połowy na boisku pojawiło się tylko dziesięciu zawodników, a sędzia musiała czekać na spóźnionego piłkarza. Incydent nagrały kamery monitoringu, a kilka godzin po meczu władze wydały oficjalny werdykt w tej sprawie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!