51-latka zawróciła na A1 i jechała pod prąd — policja ujawnia nagranie
51-letnia kierująca toyotą pomyliła zjazd z autostrady A1 i zamiast dojechać do kolejnego węzła, zawróciła i wjechała na pas awaryjny, jadąc pod prąd. Groźne zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę monitoringu. Policja udostępniła nagranie, aby ostrzec innych kierowców.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!