Środa Wielkopolska bez wody w nocy — upały wyczerpały zasoby wodociągów
W nocy mieszkańcy Środy Wielkopolskiej i trzech okolicznych miejscowości zostają bez wody w kranach. Spółka wodociągowa tłumaczy to upałami i ekstremalnie wysokim poborem wody. Mieszkańcy skarżą się, że przerwy zaczynają się wcześniej niż zapowiadano, co uniemożliwia np. kąpiel po pracy do godziny 22.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!