Senat przyjął ustawę o wynagrodzeniach medyków – czeka na podpis Nawrockiego
Senat przyjął ustawę zobowiązującą do gromadzenia danych o wynagrodzeniach pracowników medycznych powiązanych z numerem PESEL lub numerem prawa wykonywania zawodu. Ustawa trafi teraz na biurko prezydenta Karola Nawrockiego, który musi ją podpisać lub zawetować.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!