Kierowca zawrócił w tunelu na S1 i jechał pod prąd – nagranie z Węgierskiej Górki
Na drodze ekspresowej S1 w Węgierskiej Górce kierowca granatowego samochodu osobowego zatrzymał się tuż przed tunelem, zawrócił i ruszył pod prąd, narażając życie innych użytkowników drogi. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane na nagraniu. Manewr mógł skończyć się tragicznym wypadkiem.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!