Polska pokonała Belgię 3:2 w Lidze Narodów, belgijski trener skarży się na sędziów
Polska pokonała Belgię 3:2 w meczu otwarcia turnieju Ligi Narodów siatkarzy w Gliwicach. Belgowie prowadzili i byli blisko niespodzianki, ale ostatecznie ulegli. Trener Belgów Emanuele Zanini po meczu skarżył się na sędziów, wskazując co najmniej cztery sytuacje, w których zawodnicy mieli zbyt długo trzymać piłkę przy przyjęciu — co jest niezgodne z przepisami.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!