Posłanka KO ocenia aferę w Szpitalu Południowym: NIL skrytykowała za bierność
Marta Golbik, przewodnicząca sejmowej komisji zdrowia i posłanka KO, skomentowała aferę w Szpitalu Południowym w Warszawie. Oceniła, że albo oskarżający Jędrzejewski pomawia, albo sytuacja jest "kompletnie nieakceptowalna". Skrytykowała Naczelną Izbę Lekarską i uznała tłumaczenia lekarzy o strachu przed utratą pracy za mało wiarygodne.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!