Trump ogłasza „złotą erę" Ameryki na 250. rocznicy niepodległości USA
Prezydent Donald Trump przemówił w środę w Waszyngtonie podczas ceremonii inaugurującej obchody 250. rocznicy niepodległości USA. Ogłosił, że „Ameryka wróciła" i że jest to dopiero „początek złotej ery" kraju. Nazwał tegoroczne obchody „najbardziej niesamowitymi urodzinami w historii".
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!