Anna Brzyska mistrzynią Europy U-21 w deblu – tytuł zdobyty w Rumunii
Anna Brzyska, kilka dni po swoich 21. urodzinach, zdobyła tytuł młodzieżowej mistrzyni Europy w grze podwójnej w tenisie stołowym, wygrywając zawody w Rumunii. Rok wcześniej w tym samym kraju pokonała utytułowaną Bernadette Szocs, a w obecnym sezonie sięgnęła po swój pierwszy medal ME U-21 w deblu. Rumunia stała się dla Brzyskiej szczęśliwym miejscem.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!