Maradona na mundialu 1994: Wykryto pięć zakazanych substancji
Diego Maradona podczas mundialu 1994 w USA wpadł na testach antydopingowych – w jego organizmie wykryto pięć zakazanych substancji. Argentyńczyk został zdyskwalifikowany i wyrzucony z turnieju. „Odcięli mi nogi" – powiedział wówczas Maradona, komentując decyzję FIFA.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!