Prokuratura w Olsztynie otrzymała pierwsze dokumenty ws. śmierci Moniki Silvy-Veras w Ekwadorze
Olsztyńska Prokuratura Okręgowa otrzymała pierwsze dokumenty z Ekwadoru dotyczące śledztwa w sprawie śmierci polskiej aktywistki Moniki Silvy-Veras, z domu Koniuszek. Poinformował o tym rzecznik prokuratury Daniel Brodowski. Śledztwo w tej sprawie prowadzą organy ekwadorskie, a polska prokuratura monitoruje jego przebieg.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!