Trump ogłasza „złotą erę" Ameryki na ceremonii 250-lecia niepodległości USA
Prezydent Donald Trump przemawiał w środę w Waszyngtonie na ceremonii inaugurującej obchody 250. rocznicy niepodległości USA. Ogłosił, że „Ameryka wróciła" i że kraj wkracza w swoją „złotą erę". Nazwał obecne urodziny „najbardziej niesamowitymi w historii".
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!