Pół roku po nalotach ICE mieszkańcy Minnesoty wciąż żyją w strachu
Pół roku po zakończeniu nalotów imigracyjnych administracji Trumpa w Minneapolis, tamtejsze społeczności imigranckie nadal odczuwają ich skutki. Mieszkańcy opisują utrzymujący się strach przed deportacją, który wpływa na codzienne życie, pracę i korzystanie z usług publicznych. Kampania ICE pozostawiła trwały ślad psychologiczny i społeczny w mieście.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!