Filipiny zakazują gry wideo po strzelaninie w szkole — 3 uczniów zginęło
Filipiny zakazały konkretnej gry wideo po rzadko spotykanej strzelaninie w szkole średniej, w której zginęły 3 osoby, a 20 zostało rannych. Domniemany sprawca był podobno graczem tej gry. Rząd Filipin podjął decyzję pomimo braku naukowego konsensusu co do związku gier wideo z przemocą.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!