Polska pokonała Belgię 3:2 w Lidze Narodów; Grbić broni kapitana Śliwkę
Polscy siatkarze pokonali Belgię 3:2 w Gliwicach na inaugurację drugiego tygodnia Ligi Narodów, ale mecz był wyraźnie poniżej oczekiwań. Trener Nikola Grbić skrytykował postawę drużyny: „Nie było u nas agresji, krwi w oczach". Selekcjoner stanął też w obronie nowego kapitana Aleksandra Śliwki, krytykowanego za grę po pierwszym tygodniu rozgrywek.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!