Trener Belgii po przegranej z Polską 2:3: „Zasady nie były egzekwowane"
Belgia przegrała z Polską 2:3, a trener Emanuele Zanini ostro skrytykował pracę sędziów po meczu. „Mamy nowe zasady, które nie były egzekwowane" – mówił po meczu w rozmowie z WP SportoweFakty. Zanini sugerował, że błędy arbitrów miały wpływ na wynik spotkania.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!