RPP: tylko 13 skarg na SOR Szpitala Południowego w 2024–2025, brak śledztwa
Rzecznik Praw Pacjenta Bartłomiej Chmielowiec poinformował, że w latach 2024–2025 do RPP wpłynęło tylko 13 zgłoszeń dotyczących SOR w Szpitalu Południowym w Warszawie. Żadne z nich nie wskazywało na systemowe naruszenia praw pacjentów. RPP nie odnotowało skarg dotyczących kontrowersyjnych spraw, takich jak śmierć w toalecie czy użycie fantomów.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!