Japoński Kioxia planuje emisję akcji w USA wiosną 2027 r.
Japoński producent półprzewodników Kioxia Holdings planuje emisję amerykańskich kwitów depozytowych (ADR) wiosną 2027 roku. Firma chce skorzystać na rosnącym popycie inwestorów na ekspozycję na rynek AI i akcje sektora półprzewodników. Kioxia liczy na wysoką wycenę dzięki globalnej hossie w branży chipów.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!