Rutte jedzie do Białego Domu łagodzić spór Trumpa z NATO ws. Iranu
Sekretarz generalny NATO Mark Rutte odwiedził Biały Dom, by złagodzić napięcia z prezydentem Donaldem Trumpem przed lipcowym szczytem Sojuszu. Rozmowy koncentrowały się na kwestii Iranu, która stała się nowym punktem spornym między USA a europejskimi sojusznikami. Szczegóły uzgodnień nie zostały ujawnione.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!