Spadkobiercy Whitney Houston: upadła ze sceny przez ciemność, nie przez narkotyki
Spadkobiercy Whitney Houston zaprzeczyli twierdzeniu Oprah Winfrey, że piosenkarka była pod wpływem narkotyków, gdy w 2009 roku spadła ze sceny podczas nagrania jej talk-show. Według oświadczenia majątkowego Houston faktycznie upadła, ale stało się to podczas próby dźwiękowej i było spowodowane ciemnością — nie odurzeniem. Estate określił wersję Oprah jako "niedokładną i niesprawiedliwą".
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!