USA przegrywa ze Szwajcarią 1:2 i kończy grupę B na drugim miejscu
Stany Zjednoczone przegrały z Szwajcarią 1:2 i zajęły drugie miejsce w grupie B mistrzostw świata. Selekcjoner Jesse Marsch przyznał wprost, że jest rozczarowany utratą pierwszego miejsca. Drużyna jedzie teraz do Los Angeles, gdzie — jak sam Marsch przyznał — kibice będą mniej przyjaźni dla gości.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!