Polska siatkówka: Biało-Czerwoni pokonali Belgię 3:2 w Lidze Narodów
Polscy siatkarze wrócili do gry w Lidze Narodów 24 czerwca po 10-dniowej przerwie i wygrali z Belgią 3:2. Drużyna prowadzona przez Nikolę Grbicia stoczyli wyrównany mecz pełen zwrotów akcji. Zwycięstwo pozwoliło Polakom utrzymać się w czołówce rozgrywek.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!