Socjaliści rozbiją establishment Demokratów w prawyborach w Nowym Jorku
W prawyborach w Nowym Jorku dwoje członków Demokratycznych Socjalistów Ameryki (DSA) pokonało kandydatów partyjnego establishmentu w wyścigu o miejsca w Kongresie. Kilkoro kolejnych działaczy DSA wygrało w prawyborach do stanowych organów ustawodawczych. Wyniki sugerują, że wybór Zohrana Mamdaniego na burmistrza Nowego Jorku w ubiegłym roku nie był przypadkiem.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!