72 tankowce dziennie w Ormuz – żegluga wraca do normy po wojnie z Iranem
Żegluga w cieśninie Ormuz wróciła do poziomów sprzed konfliktu z Iranem – poinformował minister energii USA Chris Wright. W ciągu jednej doby przez cieśninę przepłynęły 72 statki przewożące około 20 milionów baryłek ropy. To wyraźny sygnał normalizacji sytuacji na jednym z kluczowych szlaków naftowych świata.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!