NASA ogłosi postępy programu budowy bazy na Księżycu 30 czerwca
Administrator NASA Jared Isaacman poprowadzi 30 czerwca o godz. 14:30 EDT wirtualną rozmowę na temat budowy bazy na Księżycu. Razem z menadżerem programu Moon Base Carlosem García-Galánem ogłosi nowe kontrakty na misje lądowników księżycowych. Transmisja będzie dostępna na kanale YouTube NASA.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!