Tenisiści planują protest ws. nagród na Wimbledonie – Świątek już uczestniczyła w akcji na Roland Garros
Czołowi tenisiści zamierzają rozszerzyć protest dotyczący wysokości nagród pieniężnych na tegoroczny Wimbledon. Podobne działania miały już miejsce podczas French Open, gdzie uczestniczyła w nich m.in. Iga Świątek. Zawodnicy domagają się sprawiedliwszego podziału przychodów generowanych przez wielkoszlemowe turnieje.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!