Trybunał Konstytucyjny bez kworum: dwoje sędziów nie podpisało listy obecności
Zgromadzenie Ogólne Sędziów Trybunału Konstytucyjnego nie odbyło się z powodu braku kworum — dwoje sędziów nie wpisało się na listę obecności. Na posiedzeniu pojawili się jednak sędziowie, których prezes Bogdan Święczkowski nie dopuszcza do orzekania. Sytuacja pogłębia chaos i sprzeczne oświadczenia wokół funkcjonowania Trybunału.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!