Świątek odpada w Bad Homburg, brat Andriejewej kończy Wimbledon
Iga Świątek, rozstawiona z jedynką, odpadła z turnieju w Bad Homburg, przegrywając z Jekateriną Aleksandrową. Wcześniej sensacyjnie odpadła też druga rakieta turnieju Mirra Andriejewa. Tego samego dnia z Wimbledonu wyeliminowany został brat Mirry, co oznaczało podwójny cios dla rodziny Andriejewych. Środa okazała się wyjątkowo czarnym dniem dla tenisistów z tego środowiska.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!