Norwescy kibice urządzili show na meczu baseballa w Nowym Jorku
Norwescy kibice świętujący mistrzostwa świata w piłce nożnej pojawili się w środę na meczu baseballa w Nowym Jorku i zrobili furorę. Swoim entuzjazmem i zachowaniem skradli całe show, przenosząc piłkarskie świętowanie na zupełnie inne sportowe wydarzenie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!