Afera w Szpitalu Południowym — lekarze: czas na "oczyszczenie" systemu
Lekarze Konstanty Szułdrzyński i Michał Sutkowski komentowali w TVN24 aferę w warszawskim Szpitalu Południowym. Szułdrzyński stwierdził, że obecny kryzys to efekt decyzji podjętych ponad 20 lat temu. Obaj lekarze widzą w skandalu szansę na głębokie „oczyszczenie" systemu ochrony zdrowia w Polsce.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!