Posłowie o Jędrzejewskim: "Musi udowodnić swoje oskarżenia"
Posłowie z sejmowej komisji zdrowia komentowali w TVN24 oskarżenia Emila Jędrzejewskiego, byłego ordynatora, wobec Szpitala Południowego. Marta Golbik z KO pytała, dlaczego Jędrzejewski nie odpowiadał wcześniej w prokuraturze. Janusz Cieszyński z PiS stwierdził, że teraz zadaniem byłego lekarza jest udowodnienie wszystkich stawianych zarzutów.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!