USA kończy operację po wirusie Hanta — kwarantanny 18 Amerykanów wygasły
Amerykańskie władze zakończyły działania kryzysowe związane z wirusem Hanta po wygaśnięciu kwarantann. Miesiąc wcześniej 18 obywateli USA zostało objętych kwarantanną w centrum medycznym w Nebrasce. Zagrożenie zostało uznane za opanowane.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!