GSK Liga wygrywa ze Slangerup — Polis i Pawlicki kluczowi w duńskiej lidze żużlowej
Po dwóch wcześniejszych porażkach GSK Liga wygrał u siebie mecz SpeedwayLigaen ze Slangerup Speedway — obrońcami tytułu. Kluczową rolę odegrali Polacy: Oskar Polis i Przemysław Pawlicki. To ważne zwycięstwo dla drużyny, która wcześniej nie spełniała oczekiwań.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!