Debata TVN24+ o relacjach polsko-amerykańskich: solidarność i rekordy wizowe w Chicago
W debacie TVN24+ „USA–Polska. Historia solidarności" dziennikarz i laureat Pulitzera Alex Storożyński opisał Polskę jako kraj, który robi na Amerykanach ogromne wrażenie. Były ambasador Polski przy NATO i ONZ Bogusław Winid podkreślił, że polski konsulat w Chicago jest przytłoczony liczbą wniosków o obywatelstwo. Dyskusja dotyczyła historii i przyszłości relacji między obu krajami.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!