Pracownicy Energi przesyłali skany umów klientów przez WhatsAppa bez zgody firmy
Przedstawiciele handlowi subagenta Energi-Obrót przesyłali przez WhatsAppa skany umów klientów bez wiedzy i zgody spółki — poinformowała Energa PAP. Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych nałożył na Energę-Obrót upomnienie w związku z naruszeniem. Spółka podkreśla, że były to samowolne działania pracowników, a nie oficjalna praktyka firmy.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!