12 zgonów w Szpitalu Południowym zgłoszonych do prokuratury od 2023 roku
Minister sprawiedliwości i prokurator generalny Waldemar Żurek poinformował w środę, że od 2023 roku prokuratura otrzymała 12 zgłoszeń dotyczących zgonów w Warszawskim Szpitalu Południowym. Żurek ujawnił te dane publicznie, nie podając na razie szczegółów dotyczących wyników postępowań.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!