Gwiazdy tenisa rozszerzają protest ws. nagród w Wimbledonie mimo podwyżki o 20%
Czołowi tenisiści zamierzają rozszerzyć protest dotyczący podziału nagród finansowych na Wimbledonie, mimo że pula nagród wzrosła w tym roku o 20%. Zawodnicy najwyraźniej uważają, że podwyżka jest niewystarczająca i nie rozwiązuje problemu nierównego podziału pieniędzy w tourze.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!