Francja odnotowała pierwszy przypadek Eboli — lekarz wrócił z Konga
Francja potwierdziła w środę swój pierwszy przypadek Eboli powiązany z obecnym wybuchem epidemii. Zakażony jest lekarz, który niedawno wrócił z misji humanitarnej w Demokratycznej Republice Konga. Ministerstwo zdrowia Francji potwierdziło pozytywny wynik testu na obecność wirusa.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!