Uniwersytet Łódzki podpisał umowę o współpracy z PAP i Fundacją PAP
Uniwersytet Łódzki dołączył do grona uczelni, które zawarły umowę o współpracy z Polską Agencją Prasową (PAP) i Fundacją PAP. Porozumienie ma na celu zacieśnienie relacji między środowiskiem akademickim a krajową agencją informacyjną. To kolejna tego typu umowa podpisana przez polską uczelnię wyższą.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!