Świątek odpada w 1/8 finału w Bad Homburg po 11 podwójnych błędach serwisowych
Iga Świątek po 24-dniowej przerwie wróciła do gry i od razu odpadła w 1/8 finału turnieju w Bad Homburg, przegrywając z Emmą Navarro. Polska tenisistka popełniła aż 11 podwójnych błędów serwisowych przy zaledwie jednym asie, już w pierwszym secie notując 6 takich pomyłek. Była to szósta porażka w jej karierze tego typu, opisana przez media jako historyczna wpadka.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!