Argentyna pokonała Niemcy 3:2 w tie-breaku w Gliwicach przed meczem z Polską
W pierwszym meczu drugiego turnieju Ligi Narodów siatkarzy w Gliwicach Argentyna pokonała Niemcy 3:2, rozstrzygając spotkanie w tie-breaku. Obie drużyny pokazały się z bardzo różnych stron — potrafiły wygrywać sety 25:15, ale i tracić je równie wysoko. W tym tygodniu obie ekipy zagrają z reprezentacją Polski. Transmisje spotkań na antenach Polsatu Sport.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!