Świątek i Switolina obie odpadają w 1. rundzie Bad Homburg z różnych powodów
Iga Świątek i Elina Switolina pożegnały się z turniejem w Bad Homburg już po pierwszej rundzie, choć z zupełnie różnych powodów. Ukrainka w ubiegłym miesiącu wygrała WTA 1000 w Rzymie, po drodze eliminując Świątek, a wcześniej pokonała ją też w Indian Wells. Artykuł źródłowy nie precyzuje, jakie konkretnie powody spowodowały odpadnięcie każdej z zawodniczek.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!