Polonia Warszawa żegna 12 piłkarzy przed sezonem 2026/27
Polonia Warszawa ogłosiła odejście 12 zawodników przed startem sezonu 2026/27. Klub rozstaje się z piłkarzami, którym wygasły kontrakty lub zakończyły się okresy wypożyczeń. Zmiany kadrowe oznaczają znaczącą przebudowę składu warszawskiej drużyny przed nową kampanią.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!