Ksiądz skazany za jazdę po alkoholu w Wielki Piątek – grzywna 5,4 tys. zł i utrata auta
Sąd Rejonowy Lublin-Zachód skazał ks. Konrada Ż. za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu w Wielki Piątek. Duchowny jechał do McDonald's, gdy zatrzymała go policja. Sąd wymierzył grzywnę 5,4 tys. zł, czteroletni zakaz prowadzenia pojazdów oraz orzekł przepadek samochodu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!