Eksperci po aferze w Szpitalu Południowym apelują o spokój i wyjaśnienie sprawy przed osądzaniem
W debacie w TVN24+ eksperci ochrony zdrowia omawiali kolejne oskarżenia wobec Szpitala Południowego i lekarzy w związku z trwającą aferą. Apelowali przede wszystkim o studzenie emocji i poczekanie na wyjaśnienie sprawy, zanim wyciągnie się wnioski. Dyskutowano też o tym, jakie konsekwencje dla pacjentów mogą mieć ujawnione patologie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!