Chwalińska trenuje na kortach Wimbledonu, korzystając z niemieckiej metody przygotowań
Maja Chwalińska jest już w Londynie i trenuje na kortach Wimbledonu przed startem w wielkoszlemowym turnieju. Przed wyjazdem skorzystała z tej samej metody przygotowań, co przed udanym Wimbledonem 2022, gdy przeszła kwalifikacje i dotarła do drugiej rundy, pokonując m.in. Katerinę Siniakovą i Coco Vandeweghe. Szczegóły dotyczące samej metody zdradził wiceprezes jej klubu BKT Advantage Bielsko-Biała, Wojciech Wrzoł, jednak źródło nie precyzuje, na czym ona polega.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!