Nawarro pokonała Świątek 7:5, 2:6, 6:3 w Bad Homburg
Iga Świątek odpadła w drugiej rundzie turnieju WTA w Bad Homburg, przegrywając z Amerykanką Emmą Navarro 7:5, 2:6, 6:3. Polka, ubiegłoroczna finalistka tej imprezy, weszła do rozgrywek już od drugiej rundy i na niej zakończyła przygodę z turniejem. Niemieccy organizatorzy niemal natychmiast po meczu opublikowali nagranie pokazujące przebieg porażki Świątek.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!