Świątek zaczyna obronę tytułu w Wimbledonie we wtorek — znamy godzinę meczu
Iga Świątek odpadła z turnieju WTA 500 w Bad Homburg w II rundzie, co oznacza, że może już udać się do Londynu i skupić się na Wimbledonie. Polka przystąpi do obrony tytułu już we wtorek, jednak źródło nie podaje dokładnej godziny jej pierwszego meczu. Świątek będzie jedną z kilku Polek w głównej drabince tegorocznego Wimbledonu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!